wrapper

کارت حافظه SLE 4428 یکی از کارت های حافظه هوشمند استفاده شده در بانک های ایران است. شرکت Infineon سازنده این IC اعلام کرده است که تولید SLE4428 متوقف و کد SLE5528 جایگزین آن شده است.این چیپ از نوع ماژول های تماسی و دارای 1024 بایت حافظه EEPROM است.

 

کد امنیتی این کارت قابل برنامه ریزی است و پس از 8 بار ورود متوالی اشتباه ،هرگونه دسترسی نوشتن یا پاک کردن حافظه را بلوکه می کند که این امر باعث امنیت بیشتر است.

خواندن کل حافظه به یکباره امکان پذیر است و امکان نوشتن و پاک کردن حافظه به صورت بایت به بایت وجود دارد.استفاده های مرسوم از این کارت در سیستم های کنترل دسترسی،ورود و خروج پرسنل،پرداخت سیستم های حمل و نقل شهری ،خدمات پرداخت بانکی و ... است.

در حال حاضر یکی از موفق ترین پروژه های انجام شده با این کارت، کارت های اقساط بانک مسکن بوده است.در زیر به برخی از مشخصات این IC card اشاره شده است:

Specifications:

- 1K byte EEPROM
- Write-protect function
- Programmable Security Code verification logic
- All the memory, except for the PSC, can always be read
- The memory can be written or erased only after PSC
  verification
- After 8 successive incorrect entries the error counter will
  block any subsequent attempt at PSC verification
  and hence any possibility to write and erase
- Dimension: CR80 standard credit card size
- Material: PVC

- EEPROM Endurance minimum 100,000 erase / write cycles

- Minimum of 10 years data storage time

- Contact configuration and serial interface in accordance to ISO standard 7816

معرفی تامین کنندگان

شرکت به پویش ایرانیان آسیا

شرکت به پویش ایرانیان آسیا در سال ۱۳۸۹ با هدف به کارگیری دانش فنی تعدادی از متخصصان حوزه نظارت تصویری و افزایش توان رقابتی کشور در مقابل فشار تحریم ها توسط نرم افزارهای خارجی، کار خود را آغاز نمود. در ابتدا تعداد متخصصان به کار گرفته شده در شرکت بسیار معدود بود، اما رسیدن به هدف یاد شده، گسترش روزافزون شرکت را طلب می کرد. گستردگی حوزه نظارت تصویری و نیز وجود رقبای قدرتمند و بانفوذ در این حوزه نیز از دیگر دلایلی بود که سبب شد موسسان به پویش به سرعت شرکت را گسترش دهند.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری