پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394

اسکنر اثر انگشت (ریدر اثر انگشت).از این محصول در هر راهکار مبتنی بر احراز هویت بر اساس اثر انگشت می توان استفاده نمود.این اسکنر از نوع اسکنر هایی است که از تکنولوژی نوری OPTICAL استفاده می کنند و بسیار مقاوم سبک و ضد خش طراحی شده است.اتصال این دستگاه از طریق پورت USB کاربری آن را بسیار ساده کرده است.

 کیت نرم افزاری این ریدر اثر انگشت به همراه نمونه کد های VB, VB.NET, DELPHI, VC, C#.NET. ارایه می گردد که امکان هماهنگی با نرم افزارهای دیگر را تسهیل می کند.

 

 

تشخيص اثر انگشت نوري و خازني

تشخيص هويت و صدور مجوز از روي اثر انگشت يکي از ساده‏ترين و پرکاربردترين روش‏هاي تشخيص هويت است براي خواندن اثر انگشت، سيستم‏هاي زيادي که از فناوري هاي گوناگون بهره مي‏برند، وجود دارد. اما سيستم‏هايي که اثر انگشت را بر پايه روش‏هاي نوري ثبت مي‏کنند، بيشتر گسترش پيدا کرده‏ اند. در اين شيوه، نور از سوي يک چشم به انگشت تابانده مي‏شود. سپس يک دوربين CCD، پرتوهاي باز تابيده را دريافت کرده و از روي آنها يک عکس سياه و سفيد مي‏سازد. اين عکس مشخصات بارز اثر انگشت را نشان مي‏دهد وضوح اين سيستم به ميزان اهميت و نوع کاربرد بستگي دارد. براي نمونه براي تشخيص اثر انگشت کودکان که پيچيدگي بيشتري دارد از وضوح dpi 1000 استفاده مي‏شود در حاليکه براي بزرگسالان، وضوحdpi  500 کافي است.

در کنار روش‏هاي نوري، براي کاستن از هزينه ‏ها، روش‏هايي نيز ابداع شده‏اند که در آنها از خازن استفاده مي‏شود. در اين شيوه از صفحه‏هايي استفاده مي‏شود که تا 000/100 حسگر خازني دارند و بار آنها پس از تماس انگشت اندازه‏گيري مي‏شود. از روي نتايجي که بدست مي‏آيد عکسي از اثر انگشت ساخته مي‏شود.

از این دستگاه می توان در بانک ها و پروژه های e government  استفاده نمود.همچنین این دستگاه می تواند جایگزین مناسبی برای پایانه های فروش در سیستم های کارت وفاداری باشد.

 

 اطلاعات فنی 

Items
Description
Resolution
500DPI
Fingerprint image enrollment time
<0.5s
Fingerprint match time
<0.01s
Security level
5, adjustable
FAR
<0.0001%
FRR
<0.01%
Sensor
Optical fingerprint sensor
Fingerprint verification technology
fingerprint verification algorithm(independent intellectual property)
Allowable rotation
±180°
Power supply
5V±5%
Communication interface
USB2.0
Working temperature
-15℃~+40℃
Working humidity
45%RH~85%RH (no dew)
Operation system
Windows2000/XP/Vista,DirectX 8.0 or above
Dimension
100x66x51mm (Can be customized )

 

معرفی تامین کنندگان

شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا

شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا  ، توسط گروه توسن  و جمعی از مدیران این صنعت در تاریخ 1392/11/09 جهت ارائه راه‌حل‌های جامع و توین به بانک‌های بزرگ کشور بنام سامانه‌های مقیاس بزرگ توسن  تأسیس گردید که در تاریخ 1393/12/19 بنام شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا   تغییر یافت.

ادامه مطلب...