wrapper

زیر مجموعه ها

معرفی کیوسک های بانکی و تامین کنندگان سخت افزاری و نرم افزاری

خود پرداز های بانکی استفاده شده و یا تولید شده در ایران- خودپَرداز که گاه زودپرداز، عابر بانک و آنی بانک هم نامیده شده دستگاهی الکترونیکی است که به مشتریان بانک این امکان را می‌دهد تا در هر زمان دلخواه به‌وسیلهٔ قراردادن کارت خاصی در دستگاه و وارد کردن یک گذرواژه از حساب خود پول دریافت کرده یا تراز حساب بانکی خود را وارسی کنند بدون اینکه نیاز به شمارشگر انسانی باشد. بسیاری از خودپردازها نیز به امکان واریز پول یا چک، جابجایی پول میان حساب‌های بانکی و حتی خرید تمبر را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

کارتخوان ها و پایانه های فروش بانکی- پايانه‌هاي فروش(P.O.S-POINT OF SALE)دستگاهي است كه در مراكز فروش كالا و خدمات نصب مي‌شود تا در معاملات به جاي پرداخت وجه نقد و حمل و نقل فيزيكي پول، مبلغ مورد معامله به صورت الكترونيكي از حساب دارنده كارت (مشتري ) كسر و به حساب پذيرنده كارت ( فروشنده ) واريز گردد.اين عمل توسط پايانه مذكور و از طريق برقراري ارتباط با رايانه مركزي صورت مي‌گيرد. دستگاه كه شامل مودم و چاپگر مي‌باشد توسط بانك تهيه و در اختيار فروشگاه‌ها و مراكز طرف قرارداد ، گذاشته مي‌شود. محل استفاده P.O.S عمدتا فروشگاه‌ها و مراكز خدماتي مي باشد.

کارت پرینتر های PVCدارای مجوز های بانکی در ایران که جهت پروژه های صدور آنی کارت در شعب بانک ها مورد استفاه قرار می گیرد.

معرفی انواع دستگاه های صف و نوبت دهی-سیستمهای نوبت دهی یا مدیریت صف مشتریان مجموعه ای سخت افزاری و نرم افزاریست که مشتریان و ارباب رجوع نوبت به آنها مراجعه کرده و نوبت دریافت می کنند و سپس توسط متصدیان پشت باجه ها فراخوانی یا page می شوند.دستگاه نوبت بندی در دو مدل مبتنی بر کامپیوتر( PC BASE ) و مبتنی بر مدار فرمان ( NON PC ) تولید می شود.

اسکنر های اثر انگشت،اسکنر کف دست،اسکنر چشمی و سایر اسکنر های بیومتریک مورد استفاده در شناسایی خودکار مرتبط با تجهیزات بانکی ، کلمه Biometric از ترکیب دو کلمه یونانی bios (زندگی) و metrikos (تخمین) شکل گرفته  است. بیومتریک: در واقع علم احراز هویت انسان‌ها با استفاده از ویژگی‌های فیزیکی یا رفتاری نظیر چهره، اثر انگشت، اثر کف دست، عنبیه، فرم هندسی دست و صدا است. 

تبلت ها و موبایل هایی که امکانات پرداخت الکترونیک فراهم می کنند در این قسمت مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 

در این بخش می توانید انواع کارت خوانهای تماسی،غیر تماسی  nfc,rfid...، موتور دار جهت استفاده در ساخت کیوسک و خود پرداز و بدون موتور را مشاهده فرمایید.

دستگاه سورتر اسکناس

مطالب مرتبط

معرفی تامین کنندگان

شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا

شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا  ، توسط گروه توسن  و جمعی از مدیران این صنعت در تاریخ 1392/11/09 جهت ارائه راه‌حل‌های جامع و توین به بانک‌های بزرگ کشور بنام سامانه‌های مقیاس بزرگ توسن  تأسیس گردید که در تاریخ 1393/12/19 بنام شرکت سامانه‌های یکپارچه بزرگ فردا   تغییر یافت.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری