پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: داخلی

شرکت جی اس اس (گرایش تازه کیش) در سال 1368 تاسیس گردید و از ابتدای فعالیت خود همواره پایه گذار و اجرا کننده پروژه‌های نوین در عرصه تکنولوژی و فناوری اطلاعات بوده است.

 

از آنجا که نوآوری و پیشرو بودن سرلوحه تمامی فعالیت‌های جی اس اس می‌باشد بسیاری از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه برای اولین بار در ایران و همزمان با کشورهای توسعه یافته اروپایی همراه بوده است که از آن جمله می‌‎توان به سیستم صدور آنی کارت در شعب بانک‌ها اشاره نمود.

راه حل‌های ارائه شده توسط جی اس اس در عرصه بانکداری علاوه بر افزایش سرعت، سهولت و سود دهی در انجام خدمات بانکی، تاثیر چشم گیری نیز در ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان بانک‌ها به همراه داشته است.

جی اس اس با لطف یزدان، بهره گیری از کادری مجرب و دانش به روز توانسته است سهم به سزایی در ارائه خدمات سخت افزاری در شعب بانک‌های کشور عزیزمان را به خود اختصاص دهد و همچنین با فعالیت مستمر در عرصه تکنولوژی و فناوری اطلاعات و با قرار دادن شعار نوآوری در سرلوحه کاری خود به دستاوردهای موفقیت آمیزی در این زمینه رسیده است.

از میان پروژه‌هایی که به صورت ملی و برای اولین بار توسط این مجموعه اجرا شده شده است می‌توان به پروژ کارت ملی، شناسنامه هوشمند، گواهینامه و کارت خودرو اشاره کرد. همچنین در پروزه کارت ملی به لحاظ استفاده از تکنولوژی به کار گرفته شده در تولید و همچنین تجهیزات مناسب برای ایجاد پوشش امنیتی ایران، در زمره پنچ کشور برتر جهان از نظر استفاده از فن آوری پیشرفته در تولید این کارت‌ها قرار گرفته است.

دامنه گسترده همکاران و شرکای بین المللی جی اس اس و الزام به ارائه خدمات بهتر به آنها انگیزه تاسیس دفاتر این مجموعه در سایر نقاط جهان از جمله کانادا، اروپا و خاورمیانه بوده است.

منبع : راه پرداخت

معرفی تامین کنندگان

شرکت Pidion

شرکت Pidion در سال 1995  به عنوان یک شرکت نرم افزاری در کره جنوبی تاسیس شد.سال 1998 موفق شد به تولید کنندگان سخت افزار کامپیوتر های قابل حمل بپیوندد و بالاخره در سال 2002 اولین محصول خود که یک پایانه فروش قابل حمل به نام Pidion® BIP-1000 بود را به بازار عرضه کرد.این شرکت اکنون در زمینه تولید پایانه های فروش بانکی،Handheld،کارت خوان های غیر تماسی،تبلت های صنعتی و پرینترهای حرارتی فعالیت می کند.

ادامه مطلب...