پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: خارجی

کمپانی Conteg کار خود را با تولید رک در سال 1998 شروع کرده و از آن سال بصورت مستمر و گسترده در بازار IT به عنوان کمپانی ارائه کننده Total Solution for data centerحضور داشته است.کمپانی Conteg در پراگ جمهوری چک واقع است

که این مقر مشتمل بر Show Room و آموزش جامع و کاربردی محصولات میباشد.این کمپانی تمامی فعالیت ها شامل تولید ,فروش , فنی و خدمات پس از فروش را پوشش داده و از سال 2005 محصولات این کمپانی در فضایی اختصاصی و مدرن به مساحت 20,360 متر مربع واقع در Pehhrimov جمهوری چک تولید و آزمایش میشود.
شرکت Conteg تمامی نیاز مشتریان بیش از 50 کشور دنیا بصورت کامل تحت پوشش خود قرار داده است

 

معرفی محصولات:

تأمین شرایط پایدار برای تجهیزات شبکه با استفاده از محصولات Conteg امکانپذیر میباشد. Conteg با فراهم نمودن تجهیزات شبکه مانند رک های شبکه، تجهیزات تهویه و خنک سازی، سیستمهای مانیتورینگ و تجهیزات مدیریت از راه دور , پاور وچیلر , قابلیت تغییر و ارتقاء و مهمتر از همه ایمنی دیتا سنتر را تضمین می نماید.


• Rack
• Cooling Unit
• Monitoring System
• Power Distribution Units
• Cable Management
• Chiller

رک های شبکه (Rack )

مهمترین عاملی که تعیین کننده فضای نگهداری سرورها، ذخیره سازها، تجهیزات مخابراتی و شبکه در مراکز داده است، رک های آن ها است. رک ها باید تحمل وزن کلی تجهیزات را داشته باشد. طیف گسترده ابعاد، سیستم یکپارچه از رک های سرور کوچک تا رک های ایستاده و کیفیت برای حفاظت بهینه از ویژگیهای رک ها Contegمیباشند.


تجهیزات تهویه و خنک سازی(Cooling)

شرکت Conteg چک یکی از جامع ترین سیستم های خنک کن مخصوص مراکز داده را عرضه می نماید. سیستم های خنک کن مراکز داده شامل CRAC و CoolTeg میباشند. خنک کننده های مراکز داده که به CRAC معروف میباشند هوای خنک تولید شده را از زیر به درون فضای زیر کف کاذب هدایت میکنند سپس از دریچه های تعبیه شده بروی کف کاذب خارج و سرورهای موجود را خنک مینمایند. در صورت استفاده از
خنک کننده های CoolTeg ، که توسط آب خنکی که از چیلرها به آن ها وارد میگردد هوا را خنک میکنند، میتوان دمای راهرو و یا مستقیماً رک را به اندازه مطلوب کاهش داد.


مدیریت سیستمهای مانیتورینگ:

با توجه حساسیت بالای تجهیزات نصب شده در داخل رکهای سرور از جمله دما و رطوبت و دسترسی حفاظتی سیستم مانیتورینگ در یک قسمت مجزا در داخل رکهای سرور و شبکه طراحی شده است که میتوان توسط این سیستم نظارت کامل و دقیق از وضعیت سنسورهای نصب شده در داخل رک که شامل سنسورهای دما رطوبت و دسترسی های حفاظتی میباشد را توسط هر نرم افزار مدیریت شبکه انجام داد و در صورت بروز هرگونه خطا در این زمینه توسط ارسال ایمیل و یا اس ام اس در هر زمان شبانه روز از آن مطلع شویم

 


پاور (Power Distribution Units )

از قابلیت های سیستم های پاور مانیتورینگ کنتگ میتوان به 1 فاز و 3 فاز بودن و نمایش جریان و ولتاژ مصرفی در هر پورت و وجود خروجی های مختلف استاردارددر داخل رکها به جهت برق رسانی به
تجهیزات داخل رک اشاره نمود


چیلر(Chiller )


با توجه به گسترش استفاده از سیستمهای خنک کن با آب(Liquid cooling Package&CRAC system) در مراکز داده ها(Data Center ) و نیاز به آب خنک جهت استفاده در این سیستمها ,شرکت Cosmotec با همکاری شرکت Stulz آلمان در ساخت چیلر در جهان شناخته شده میباشد.
در صورت استفاده از سیستمهای خنک کننده کنتگ که توسط آب خنک خروجی از چیلر کار میکنند میتوان به مزایای چیلرهای کاسموتک به صورت زیر اشاره نمود:

 ارائه چیلرها در ظرفیت های بالا از 3.6 تا 600 کیلو وات
 استفاده از مبردهای استاندارد جهانی مانند 410R
 ارائه تجهیزات تکمیلی بسته به ظرفیت انتخاب شده نظیر تانک و پمپهای خروجی و ورودی آب

 

 


لوازم جانبی(Accessories )

 رنج کاملی از لوازم جانبی مورد نیاز دیتا سنتر:

 Shelving
 Fiber‑optic products
 19" patch panels
 Earthing bars
 Modular plinths
 Castors & Feet
 Mounting &Connecting kits

شرکت طراحان صنعت شبکه به عنوان نماینده رسمی Conteg در ایران وظیفه پاسخگویی به نیاز مشتریان را بر عهده دارد.شایان ذکر است محصولات ارایه شده شامل 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. 

معرفی تامین کنندگان

شرکت Diebold

شرکت Diebold بزرگترین تولید کننده آمریکایی خودپرداز است که سابقه ای 150 ساله در این صنعت دارد.این شرکت سهامی عام در زمان تاسیس(1859) تولید کننده گاوصندوق بود.سهام این شرکت در بازار بورس سهام نیویورک با نماد DBD مورد معامله قرار می گیرد. دی-بولد تا پایان 2012 درآمد 3 میلیارد دلار را اعلام کرده است.رقیب این شرکت،  WincorNixdorfآلمانی است.

ادامه مطلب...